Plastová židle Zac Spring

Plastová židle Zac Spring

1.400  Kč

Číslo produktu: 40325.00.000

Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 1.157  Kč

Váha: 4,3 kg

 

 
 

Rychlé dodání vlastní dopravou

Kvalitní, netoxické a recyklovatelné matreiály

Možnost navštívení kamenné prodejny

Již po 25 let se Nardi snaží vytvářet svěží, pestrobarevný a efektní venkovní nábytek. Tyto elegantní výrobky motivují k touze užívat si života pod širým nebem. Stoly, židle, relaxační křesla, lehátka s barevnými vzory a další druhy zahradního nábytku odolají nepříznivému počasí, jsou netoxické a recyklovatelné. Všechen nábytek značky Nardi je vyroben v Itálii.

Praktická skládací židle Zac Classic je určena pro umístění do malých domovních prostor vnitřních i venkovních. Vyznačuje se moderním svěžím designem a skvělými barvami pro prostředí dětských pokojů i prostor pro mladé lidi. Židli doplňuje stůl ZIC. Použitým materiálem je vysoko jakostní polypropylen a skelné vlákno, čímž je zaručena lehká manipulovatelnost a zároveň vysoká pevnost. Výrobky jsou netoxické, vysoce odolné proti ušpinění a atmosférickým vlivům. Oba výrobky společně, jsou příkladem promyšlené moderní koncepce využití co nejmenšího prostoru. Technicky je složení a rozložení křesla velmi jednoduché a funkčně zajímavé a to stlačením jednoduchého mechanismu ve spodní části opěradla. Stůl lze pomocí příslušenství přichytit ke stěně, a pokud je složen, lze do mezery mezi složeným stolem a stěnou zasunout i dvě složené židle. Tímto způsobem nezabírá set téměř žádné místo. A to jistě ocení ti, kteří musí počítat s každým kouskem obytného prostoru. Doporučené statické maximální zatížení židle je 110 kg. Křesla jsou dodávána jednotlivě nebo v setu se stolem ZIC (2 židle + stůl).

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Stohovatelná

— Opatřená protiskluznými koncovkami

— Dostupná v několika barevných variantách

— Vyrobena z pevného polypropylenu zpevněho skelným vláknem

— Šířka opěrky židle 45 cm 

— Délka sedáku židle 51,5 cm 

— Výška nohou židle 49 cm 

— Celková výška židle 84,5 cm 

— Výška složené židle 73 cm

— Váha židle 4,3 kg

— Testováno na nosnost 110 kg

— Vyrobena v Itálii

 

BAREVNÉ VARIANTY:
Bílá

 

 

 

Šedá
Limetka

 

 

 

Červená
Oranžová

 

 

 

/
Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.