Plastový stolek Step

Plastový stolek Step

1.660  Kč

Číslo produktu: 40056.00.000

Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 1.372  Kč

Váha: 4,2 kg

 

 
 

Rychlé dodání vlastní dopravou

Kvalitní, netoxické a recyklovatelné matreiály

Možnost navštívení kamenné prodejny

Již po 25 let se Nardi snaží vytvářet svěží, pestrobarevný a efektní venkovní nábytek. Tyto elegantní výrobky motivují k touze užívat si života pod širým nebem. Stoly, židle, relaxační křesla, lehátka s barevnými vzory a další druhy zahradního nábytku odolají nepříznivému počasí, jsou netoxické a recyklovatelné. Všechen nábytek značky Nardi je vyroben v Itálii.

Zajímavý a minimalistický stůl Step nabízíme ve standardních i jasných letních barvách. Kulatá deska i nohy stolu jsou vyrobeny z tvrzeného plastu. Díky použití kvalitní kombinace materiálů polypropylenu a skleného vlákna je stůl stabilní a pevný. Je ideální volbou pro balkony, terasy či jiná malá posezení. Ačkoliv je stůl jednoduchý, rozhodně není nudný! Jeho neobvyklý tvar a odvážné barvy odpovídají současným požadavkům zahradního designu. Vyrobeno v Itálii ze 100% recyklovatelného materiálu. Testováno dle EN 581/2/3. Stolek je možné kombinovat například se židlemi Bora, Bora Bistrot, Riva, Riva Bistrot či jinými výrobky Nardi.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Vyrobeno z tvrzeného plastu

— Stabilní a pevný

— Dostupný v několika barevných variantách

— Vyrobeno z tvrzeného vysoce jakostního plastu, kostra stolu z hliníku

— Ø Průměr desky stolu 60,5 cm

— Nastavitelná výška stolu 40 - 76,5 cm

— Váha stolu 4,2 kg

— Vyrobeno v Itálii

 

BAREVNÉ VARIANTY:
Bílá

 

 

 

Světle modrá
Kávová

 

 

 

Tortora
Avana

 

 

 

Červená
Oranžová

 

 

 

Antracitová
Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.