Roztahovací stůl Alloro 140

Roztahovací stůl Alloro 140

13.200  Kč

Číslo produktu: 42753.00.000

Dostupnost: Do 14 dní

Cena bez DPH: 10.909  Kč

Váha: 33,7 kg

 

 
 

Rychlé dodání vlastní dopravou

Kvalitní, netoxické a recyklovatelné matreiály

Možnost navštívení kamenné prodejny

Již po 25 let se Nardi snaží vytvářet svěží, pestrobarevný a efektní venkovní nábytek. Tyto elegantní výrobky motivují k touze užívat si života pod širým nebem. Stoly, židle, relaxační křesla, lehátka s barevnými vzory a další druhy zahradního nábytku odolají nepříznivému počasí, jsou netoxické a recyklovatelné. Všechen nábytek značky Nardi je vyroben v Itálii. Matná plastová stohovatelná židle bez opěrek. Použitým materiálem je konstrukční polypropylen zpevněný skelným vláknem, samozřejmostí jsou protiskluzné pryžové koncovky, které zaručí bezpečné používání na libovolném povrchu.

Elegantní roztahovací stůl Alloro nabízíme v několika neutrálních barvách. Je vyroben z kvalitního tvrzeného plastu, opatřeného skelným vláknem. Nohy stolu jsou výškově nastavitelné. Kostra nohou je vyrobena z hliníku. Stůl je vhodný na terasu, k bazénu nebo například do zimní zahrady. Vyrobeno v Itálii ze 100% recyklovatelného materiálu. Testováno dle EN 581/2/3.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Roztahovací

— Dostupný v několika barevných variantách

— Voděodolný

— Odolný UV záření

— Vyrobena z tvrzeného vysoce jakostního plastu, kostra stolu z hliníku

— Šířka složené desky stolu 140 x 100 cm

— Šířka rozložené desky stolu 210 x 100 cm

— Celková výška stolu 73 cm

— Váha stolu 33,7 kg

— Vyrobena v Itálii

 

BAREVNÉ VARIANTY:
Bílá

 

 

 

Antracitová
Tortora / Bílá

 

 

 

Tortora
Kávová

 

 

 

/
Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.