Hliníkové lehátko Aqualand se stříbrnou kostrou

Hliníkové lehátko Aqualand se stříbrnou kostrou

6.990  Kč

Číslo produktu: 13092002

Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 5.777  Kč

Váha: 7 kg

 

 
 

Rychlé dodání vlastní dopravou

Kvalitní, netoxické a recyklovatelné matreiály

Možnost navštívení kamenné prodejny

Hliníkové polohovací lehátko Aqualand je určeno k profesionálnímu použití v krytých bazénech, aquaparcích, wellnessech a podobně. Lehátko lze sklopit do roviny, je pevné a bezpečné. Technická textilie Batyline® je praktická se snadnou údržbou, odstín technické textilie lze dohodnout dle potřeb včetně možnosti loga. Lehátko je lehké a stohovatelné.

Hliník: Hliník je lehký, pevný a nekoroduje. Na hliník se aplikuje povrchová úprava - polyesterová prášková barva nanášena elektrostaticky a vypalována při vysoké teplotě. Tato úprava zamezí povrchové oxidaci hliníku. Údržba: Běžnou špínu očistěte navlhčeným hadříkem, nepoužívejte abrazivní prostředky.

Síťovina Batyline: Batyline® je technická textilie, která byla vyvinuta speciálně pro venkovní nábytek. Technologie francouzské společnosti Ferrari Précontraint® zaručuje stabilitu textilu při zátěži. Batyline je bezúdržbová, lehce omyvatelná tkanina odolná proti roztržení a UV paprskům. Textilie se na přímém slunci nepřehřívá a po namočení rychle schne.

Údržba: Čistěte vodou případně vodou se saponátem.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Sklopné

— Stohovatelné

— Bezúdržbové, lehce omyvatelné

— Chráněno vůči UV záření

— Odolné větru a dešti

— Rychleschnoucí

— Materiál: pevný hliník ošetřený vůči korozi, technická textilie

Velikost lehátka: 61 x 205 x 35 cm

Váha lehátka: 7 kg

 

BAREVNÉ VARIANTY:
10 bílá

 

 

 

45 antracitová
85 fialová

 

 

 

35 šedá
40 šedobílá

 

 

 

75 modrá
70 červená

 

 

 

25 pískovobílá
80 zelená

 

 

 

50 černá
Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.