Nerezové lehátko s výsuvným stolkem

Nerezové lehátko s výsuvným stolkem

29.990  Kč

Číslo produktu: S1MT

Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 24.785  Kč

Váha: 15 kg

 

 
 

Podhlavník v barvě lehátka

1290 Kč

 

Stylové polohovatelné lehátko (5 pozic) vás oslní svými čistými liniemi. Díky rychle schnoucí textilií Batyline® je vhodné na pláž stejně jako k bazénu. Nosná konstrukce z ušlechtilé nerezavějící oceli je pevná a elegantní zároveň. Vybrat si můžete ze dvou modelů - standardní verzi nebo lze lehátko vybavit výsuvným odkládacím stolkem.

Ušlechtilá nerezová ocel je symbolem elegance a stylu. Vyniká vysokou pevností a odolností. Její životnost je téměř neomezená. Batyline® je technická textilie, která byla vyvinuta speciálně pro venkovní nábytek. Technologie francouzské společnosti Ferrari Précontraint® zaručuje stabilitu textilu při zátěži. Batyline je bezúdržbová, lehce omyvatelná tkanina odolná proti roztržení, UV paprskům a plísním. Textilie se na přímém slunci nepřehřívá a po namočení rychle schne.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— 100% recyklovatelný

— Snadná údržba

— Odolné vůči UV záření, chlorované a mořské vodě

— Mrazuvzdorné

— Stohovatelné

— Vybaveno nerezovými kolečky

— Materiál: ušlechtilá nerezová ocel, technická textilie Batyline

Velikost lehátka: 63 x 195 x 43 cm

 

BAREVNÉ VARIANTY:
10 bílá

 

 

 

45 antracitová
85 fialová

 

 

 

35 šedá
40 šedobílá

 

 

 

75 modrá
70 červená

 

 

 

25 pískovobílá
80 zelená

 

 

 

50 černá
Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.