Plastové lehátko Alfa Tortora Trama Bianco

Plastové lehátko Alfa Tortora Trama Bianco

5.500  Kč

Číslo produktu: 40416.10.121

Dostupnost: Do 14 dní

Cena bez DPH: 4.545  Kč

Váha: 13,3 kg

 

 
 

Sluneční clona k lehátku Alfa Tortora Trama Bianco

1200 Kč

 

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Atlantico, Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým zkušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu.

Alfa, lehátko s loketními opěrkami. Plastová konstrukce s chytrou syntetickou textilií. Stohovatelné. Čtyř-polohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Vyměnitelný potah, možnost instalace sluneční clony. Díky mikro-otvorům je potah transpirační, což umožňuje odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování a garantuje tak vyšší komfort pro uživatele.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Plastový rám z polypropylenových vláken

— Vyměnitelný výplet z prodyšné syntetické tkaniny

— Odolné vůči slunci a povětrnostním vlivům

— Vyměnitelné protiskluzové patky, kolečka pro snadnou manipulaci

— Možnost instalace sluneční clony

— Stohovatelné

— Sklopné ve čtyřech polohách

— 13 barevných variant

— Váha cca 13,3 kg

— Testováno pro nosnost 200 kg

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.