Plastové lehátko Atlantico Bianco Mandarino

Plastové lehátko Atlantico Bianco Mandarino

6.950  Kč

Číslo produktu: 40450.00.083

Dostupnost: Do 14 dní

Cena bez DPH: 5.744  Kč

Váha: 16 kg

 

 
 

Loketní opěrka Atlantico Bianco

590 Kč

 

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Atlantico, Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým zkušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu.

 

Uzavřený profil konstrukce realizovaný technikou vstřikování Air Moulding, za přítomnosti dusíku, umožňuje konstrukci rovnoměrného a pevného průřezu. Tato nová technologie zpracování plastů zajistí výrobky o vysoké nadstandardní pevnosti. Výhodou je i snadné čištění.

Transpirační syntetická tkanina (polyesterová vlákna potažená v PVC). Tato tkanina umožňuje díky mikro otvorům snadné odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování a tím zvyšuje uživateli komfort. Systém uchycení potahu je odolný proti vytržení. Potah je pružný a odolává UV záření a povětrnostním vlivům. Lehátko nevyžaduje zvláštní údržbu, snadno se čistí vodou, případně neagresivními čistícími prostředky (např. Nardi Clean Resin). Zamezte kontaktu s rozpouštědly. 

Bezpečnostní normy: Testy dle normy: UNI EN 581/1/2/3 a UNI EN 1022 CATAS - jedná se o statické testy při zatížení 200 kg na sedáku a 56 kg na opěradle v devíti cyklech po 30 sekundách a v jednom cyklu trvajícím 30 minut. Únavový test: 100 kg na sedáku a 33 kg na opěradle v 100 000 cyklech. Další zátěžové testy provedené výrobcem: Statické zatížení na sedáku do 500 kg a zvýšený únavový test na 200 kg ve 200 000 cyklech. Při tomto testu nebyly zpozorovány žádné deformace plastu a ani potahu.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Plastový rám z polypropylenových vláken

— Vyměnitelný výplet z prodyšné syntetické tkaniny

— Odolné vůči slunci a povětrnostním vlivům

— Vyměnitelné protiskluzové patky, kolečka pro snadnou manipulaci

— Stohovatelné

— Sklopné ve čtyřech polohách

— 15 barevných variant

— Váha cca 16 kg

— Testováno pro nosnost 200 kg

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.