Plastové lehátko Omega Bianco Tortora

Plastové lehátko Omega Bianco Tortora

4.700  Kč

Číslo produktu: 40417.00.124

Dostupnost: Do 14 dní

Cena bez DPH: 3.884  Kč

Váha: 14,3 kg

 

 
 

Sluneční clona k lehátku Omega Bianco Tortora

1000 Kč

 

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým zkušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu.

Omega, lehátko bez loketních opěrek se zvýšeným sedákem. Plastový rám. Vyměnitelný transpirační potah ze syntetického materiálu. Stohovatelné. Čtyř polohové nastavitelné opěradlo, protiskluzové patky, kolečka. Možnost instalace sluneční clony. Díky mikro-otvorům je potah transpirační, což umožňuje odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování a garantuje tak vyšší komfort pro uživatele.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

— Plastový rám z polypropylenových vláken

— Vyměnitelný výplet z prodyšné syntetické tkaniny

— Odolné vůči slunci a povětrnostním vlivům

— Vyměnitelné protiskluzové patky, kolečka pro snadnou manipulaci

— Stohovatelné

— Sklopné ve čtyřech polohách

— 13 barevných variant

— Váha cca 14,3 kg

— Testováno pro nosnost 200 kg

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *
PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Prodejem venkovního nábytku se naše firma zabývá více než 11 let. Jako autorizovaný prodejce nabízíme designové zboží za příznivé ceny. Profesionální přístup, odborné poradenství a četné reference. Garantujeme rychlé dodání vlastní dopravou. V souladu s trendy, získaných na mezinárodních veletrzích, se snažíme neustále doplňovat naši nabídku novými výrobky. Nabízíme produkty, které zákazníka uspokojí jak moderním designem, tak svou funkčností a kvalitou.